Nowości
Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 40424

Oferta

Stolarka PCV

PROFIL VEKA PERFECTLINE

Pakiet profili Perfectline ma wysokość 118 mm, co sprawia, że okno ma większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie. Dwie uszczelki z powierzchniami ukierunkowanymi jak profile, ze spadkiem 15 stopni, dają doskonałą ochronę przed niekontrolowana wymiana powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia. Pewne osadzenie szyby w profilu o głębokości 24 mm powoduje, że okno staje się bezpieczne i trudniej je sforsować niepożądanym gościom oraz pozwala ograniczyć skraplanie się na szybie pary wodnej. Profile o szerokości 70 mm dają dużą odporność na warunki atmosferyczne. Systemowo obliczone wzmocnienia stalowe zapewniają idealną statykę i bezpieczeństwo.  Konstrukcja osi wrębu okuciowego 13 mm pozwala na zamontowanie okuć nowej generacji, zwiększających walory użytkowe okien.

Klasa A

Systemy VEKA Perfectline zakwalifikowane do profili okiennych Klasy A wyróżniają się grubością ścianek zewnętrznych wynoszącą 3 mm (tolerancja wymiarowa 0,2 mm) oraz obecnością komór wewnętrznych, których szerokość przekracza 5 mm.

Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa "A", niezlicowany.

Okna Perfectline charakteryzują się ponadczasowym klasycznym kształtem pasującym do każdego wnętrza. Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji. System ten pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem.

Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa "A", zlicowany.

Veka Perfectline - Elegancka, z zaokrąglonymi konturami linia profili Perfectline sprawia, że okna pasują do każdego stylu architektonicznego. Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji. Zlicowane listwy przyszybowe powodują, że skrzydło ma jedn

olity łagodny kształt.

PROFIL VEKA ALPHALINE

ALPHALINE PLUS - profil Veka 6-komorowy, 90 mm, klasa "A", niezlicowany. To profil wyróżniający sie doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. Dalsze obniżenie kosztów ogrzewania zostało osiągnięte w Alphaline Plus poprzez wypełnienie największej komory ramy okiennej specjalną wkładką termiczną. W rezultacie przy zastosowaniu trzyszybowego pakietu o współczynniku przenikania ciepła U=0,7 okno idealnie nadaje się do domu energooszczędnego. Okna Alphaline Plus zapewniają najwyższe standardy technologiczne, a szereg nowatorskich rozwiązań wpływa na znaczne obniżenie kosztów zużycia energii.Połączenie klasycznego wzornictwa i efektywnej termoizolacji sprawia, iż system ten wyprzedza o milowy krok dostępne dotychczas rozwiązania. Technologicznie perfekcyjnie wykonany układ trzech uszczelek z uszczelką środkową skutecznie chroni przed zimnem, wilgocią i niekontrolowanym ruchem powietrza. Całkowicie od nowa zaprojektowana 6-komorowa geometria profili Alphaline już w wersji podstawowej zapewnia doskonałe parametry izolacyjne. Ponadto istnieje możliwość uzupełnienia profili ramy okiennej o klin docieplający dodatkowo podwyższający poziom ochrony cieplnej.

Rolety

Najbardziej cenionym przez wszystkich ludzi środowiskiem życia jest własny dom. Własne cztery ściany skutecznie chronią przed niekorzystnymi wpływami środowiskowymi. Oddzielają one świat zewnętrzny od przytulnej domowej atmosfery, powszechną sferę publiczną od bezpiecznej sfery prywatności. Wyraźną linią rozgraniczającą to co na zewnątrz od tego co wewnątrz stanowią okna i drzwi tarasów. Warto je skutecznie zabezpieczyć i móc w każdej chwili zamknąć przed niepożądanym wzrokiem. Najlepiej zastosować wówczas rolety aluminiowe. Rolety dostępne są w wersji manualnej ( podnoszone ręcznie) oraz w pełni zautomatyzowanej (zastosowanie szerokiej gamy napędów elektrycznych i innych elementów).

ROLETY W SYSTEMIE TRADYCYJNYM

Popularnie stosowane w budynkach już istniejących, jak i nowo powstałych. Montuje się je taki we wnękach okiennych jaki po ich obrębie na ścianach. Mają one szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym , przemysłowym, handlowym, oraz instytucjonalnym. Gama możliwości jaką daje wybór profili (ich szerokość i grubość), powoduje że są one jednymi z najpopularniejszych osłon okiennych w Polsce i na Świecie.

ROLETY W SYSTEMIE NASADKOWYM

Rolety w tym systemie montuje się na etapie montażu okien. Są one osadzane we wnęce wraz oknem i nadają się do szczelnej zabudowy. Skrzynka jak i prowadnice zbudowane są z wysokiej jakości tworzywa PCV. Zastosowanie dodatkowego ocieplenia, powoduje niwelacje zmian termicznych.

ROLETY W SYSTEMIE RKS

Rolety w systemie RKS mają zastosowanie w nowo wnoszonych budynkach. Specjalna skrzynka nadprożowa, w którą w przyszłości będzie się zwijał pancerz rolety, jest już osadzana na etapie stawiania ścian. Takie gotowe skrzynki nadprożowe są dostępne w naszej firmie. Kolejne stadia budowy powstają już tradycyjnie i dopiero po osadzeniu okien, następuje uzbrajanie rolet w systemie RKS.

Okna Aluplast